Oğuzhanspor – Somaspor Karşılaşmasının Yeri Ve Saati Belli Oldu

Oğuzhanspor – Somaspor Karşılaşmasının Yeri Ve Saati Belli Oldu

Bölgesel Amatör Ligde grubunu lider tamamlayan ve 3. lige yükselmek içim play-off oynamaya hak kazanan ekibimiz Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 24 Nisan Çarşamba günü yapılan kura çekimi ile 1. turda Manisa temsilcisi Somaspor ile eşleşmişti. Kura çekimi sonrası yapılan açıklamada karşılaşmaların oynanacağı tarih ve yerlerin daha sonra açıklanacağı belirtilmişti. Federasyona yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre Oğuzhanspor’umuzun Somaspor ile oynayacağı Play-Off 1. tur karşılaşması 4 Mayıs Cumartesi Günü Denizli Atatürk Stadyumunda oynanacak.

Kazanan tarafın doğrudan 3. lige yükseleceği karşılaşmanın mağlup olan tarafı ise 3. lige yükselmek için Play Off 2. turunda Kocaeli temsilcisi Belediye Derincespor ile tarafsız sahada karşı karşıya gelecek.

Aşk-ı Bucak Taraftar Grubunun resmi facebook hesabından yaptığı açıklamaya göre 4 Mayıs Cumartesi günü saat 10:30 karşılaşma için Belediye önünden ücretsiz otobüs kalkacaktır. Tüm taraftarlarımızı bu tarihi maça tanıklık etmeleri için Denizli deplasmanına bekliyoruz.

Oğuzhanspor’umuza bu tarihi karşılaşmada başarılar dileriz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir