Oğuzhanspor Başkanı Hüseyin Çetiner Başkanlığı Bıraktı

Oğuzhanspor Başkanı Hüseyin Çetiner Başkanlığı Bıraktı

Bucak Belediye Oğuzhanspor Başkanı Hüseyin Çetiner bugün düzenlediği basın toplantısı ile başkanlığı bıraktığını açıkladı.

Kulüp binasında yapılan basın toplansında Hüseyin Çetiner, takımımızın gruptaki yerinden ve şampiyonluk hedeflerinden bahsederek sözlerine başlarken, sözlerine şöyle devam etti;

Bucak Oğuzhanspor Başkanı Hüseyin Çetiner
Bucak Oğuzhanspor Başkanı Hüseyin Çetiner

Her koşulda takımımızın arkasındasız. Bölgesel Amatör Lig kurulduğundan beri maddi sıkıntılar her takımın başına gelmektedir. Geçen hafta içerisinde Ankara ziyaretimiz oldu. Milletvekillerimiz Yasin Uğur ve Bayram Özçelik bizi, hez zaman olduğu gibi yalnız bırakmadılar. Millet vekillerimize teşekkür ederim. Kaynak yaratma çabalarımızdan sonuç almak için Ankara ziyaretinde bulunduk. Önümüzdeki günlerde bunların meyvesini alacağız.

Geçtiğimiz hafta Bucak Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum. Futbol ve siyaseti, Oğuzhanspor‘umuz ile siyaseti karıştırmamak için yüütmekte oldğum yönetim kurulu başkanlığından ayrılıyorum. Bu akşam inşallah yeni yönetim kurulu oluşturarak basına bilgi vereceğiz. Yönetim olarak her türü durumda takımın arkasındayız. Ne olursa olsun takımımızı yalnız bırakmayacağız.

Diyoruz ki “Yaşasın Bucak Belediye Oğuzhanspor”

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir