Oğuzhanspor Fikstürü Belli Oldu

Oğuzhanspor Fikstürü Belli Oldu

2019-2020 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi, İstanbul’da yapıldı. İlçemizi Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek olan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor daha önceki sezonlarda olduğu gibi 7. grupta yer aldı. Orhan Saka Amatörler Evi’nde düzenlenen fikstür çekimine TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi, Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez ile TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, TFF Bölgesel Amatör Lig İcra Kurulu üyesi Fahrettin Eserdi’nin yanı sıra Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden kulüp temsilcileri katıldı.

TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Ali Düşmez “Öncelikle TFF Başkanımız Sayın Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımın adına bütün takımlara başarılar diliyorum. Dostluğun, kardeşliğin ön planda olduğu, hakedenin kazandığı bir lig olmasını temenni ediyorum. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig bizim amatör liglerimizin amiral gemisi. Türkiye’nin doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine oynattığımız bir lig. 80 ilde oynanması, Türkiye’yi kucaklaması açısından çok değerli ve TFF tarafından da çok önemsenen bir lig. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 2019-2020 Sezonu’nun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bölgesel Amatör Lig Fikstürü için tıklayınız

Yapılan fikstür çekimine göre ilk maçımızı deplasmanda Ortaca Belediyespor ile yapacağız. Federasyon tarafından net olarak açıklanmasada karşılaşmanın 22 Eylül 2019 pazar günü saat 15:00’te oynanacağını düşünmekteyiz.

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor daha önce 8 kez katıldığı Bölgesel Amatör Ligde ilk maçlarda, 3 Galibiyet, 4 mağlubiyet alırken 1 maçta rakibi ile berabere kalmıştı.

Bölgesel Amatör Lig 7. grupta ilk haftanın programı şöyle oldu;

Takımımız Bucak Belediyesi Oğuzhanspor‘a 2019-2020 sezonunda başarılar dileriz.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir