Oğuzhanspor Teknik Direktörü Ali Postacı Oldu

Oğuzhanspor Teknik Direktörü Ali Postacı Oldu

Bucak Belediye Oğuzhanspor teknik direktör değişikliğine gitti.

Kulübümüzün sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şöyle denildi;

BASIN AÇIKLAMASI

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çetiner, yazılı bir açıklama yaparak teknik direktör Ali Çakır’ın yerine Ali Postacı’nın getirildiğini bildirdi.

Başkan Hüseyin Çetiner yazılı açıklamasında, “Sezon başında çalışmaya başladığımız Teknik Direktörümüz Ali Çakır ile karşılıklı anlaşarak ayrılmış bulunmaktayız. Kulübümüze bugüne kadar kazandırdıkları, sportif çalışmaları ve inancı ile büyük katkıları olmuştur.Kendisine bugüne kadar verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederiz.Bugün itibari ile kendisiyle dostça ayrılarak, kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz” dedi.

Başkan Çetiner, Bucak Belediyesi Oğuzhanspor kulübünün zor bir dönemden geçtiğini belirterek, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini ifade etti. Çetiner, Ali Çakır’ın ayrılmasından sonra teknik direktör arayışları içine girdiklerini ve hemen yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı yaparak Ali Postacı ile anlaştıklarını açıkladı.

Ali Postacı’nın bir çok kulüpte bugüne kadar başarılı görevler ifa ettiğini belirten Çetiner, “Yeni teknik direktörümüz ile birlikte sezonu en iyi şekilde tamamlayacağımıza inancımız tamdır. Hem Ali Postacı hocamız için hem de kulübümüz için hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir