Oğuzhanspor Transfer Yapacak Mı?

İlimizi Bölgesel Amatör Lig 7. grupta temsil eden Bucak Belediye Oğuzhanspor ikinci yarı hazırlıklarını kar-kış, yağmur-çamur demeden Bucak İlçe Stadında sürdürken taraftarca Oğuzhanspor transfer yapacak mı? sorusu gündeme geldi.

İlk yarıyı lider tamamlayan Oğuzhanspor‘da, devre arasına girilmesiyle birlikte izne giden oyuncuların neredeyse tamamı hazırlık kampına döndü. İznini uzatan bir kaç oyuncu da önümüzdeki günlerde ilçemize dönerek takımla birlikte çalışmalara katılacak.

Bucak Belediye Oğuzhanspor
Bucak Belediye Oğuzhanspor
Spor Toto Bölgesel Amatör ligde 2 Ocak itibariyle başlayan ara transfer dönemi 17 Şubata kadar sürecek.

Devre arası transfer döneminin başlaması ile birlikte gerek grubumuzda gerekse de ligimizde transfer hareketliliği devam ediyor. Grubumuzda bazı takımlar devre arasında teknik direktör değişikliğine giderken hemen hemen tüm takımlardan giden ve gelen oyuncular oldu.

Kulübümüz tarafından henüz resmi bir transfer açıklaması yapılmadı. İlk yarıyı lider tamamlayan kadrodan giden oyuncu olmadı. Siyah beyazlı ekibimiz öncelikle mevcut kadro da bulunan futbolcular ile ikinci yarıya devam edecek. Eğer uygun şartların oluşur ise birkaç bölgeye kadro derinliğini sağlamak amacı ile transfer yapılabileceğini düşünmekteyiz.

17 Şubatta bitecek olan ara transfer dönemi içerisinde transfer gerçekleşir ise sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağız.

Oğuzhanspor ikinci yarının ilk karşılaşmasında 20 Ocak Pazar günü Denizli temsilcisi Kale Belediyespor‘a konuk olacak. Siyah Beyazlı Ekibimize başarılar dileriz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir