Bucak Belediyesi Oğuzhanspor U17 takımı, Burdur U17 liginde şampiyon olarak ilimizi Denizli’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazanı.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor U-17 takımının grubunda Maküspor, Tefennispor ve Burdur Gençlikspor yer aldı. Grubunda 7 maça çıkan gençlerimiz tüm maçlarını kazanarak 21 puan topladı ve namağlup şampiyon oldu. Oynadığı 7 karşılaşmada 25 gol atan ekibimiz kalesinde sadece 6 gol gördü.
Takımımıza Denizli ilinde oynanacak olan Türkiye Şampiyonası’nda başarılar dileriz.