Oğuzhanspor’un Yeni Başkanı Ali Akalın Oldu

Oğuzhanspor’un Yeni Başkanı Ali Akalın Oldu

Geçtiğimiz hafta başkanımız Hüseyin Çetiner düzenlediği basın toplantısı ile Oğuzhanspor’u siyasete karıştırmamak için başkanlık görevini bıraktığını açıklamıştı. Yönetim kurulumuz yaptığı toplantının ardından Oğuzhanspor’un yeni başkanı Ali Akalın olarak belirlendi.

Yolun açık olsun büyük başkan!
Kulübümüzün içinde bulunduğu zorlu dönemde elini taşın altına koyarak başkanlık görevini üstlenen, yaklaşık 1,5 yıl boyunca elinden geleni fazlası ile yapan, tabiri caiz ise sıfırdan aldığı takımı bugün şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi haline getiren ve yine Oğuzhanspor menfaatleri için görevi bırakan başkanımız Hüseyin Çetiner’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Yaptığınız hizmetler, gösterdiğiniz özveri bu takıma gönül vermiş herkes tarafından bilinmektedir. Bizim tribünün tabiri ile “herkes unutur, Bucaklı unutmaz”.  Siz de bu takımda unutulmayacak isimler arasında yerinizi aldınız. Başkan olarak yapmış olduğunuz hizmetlere şimdi yönetim kurulu üyesi olarak devam edeceğinizden kuşkumuz yoktur. Yolun açık olsun büyük başkan!

Oğuzhanspor Başkanı Hüseyin çetiner
Hüseyin çetiner

Futbolun içinden gelen Ali Başkan
Öncelikle yeni başkanımız Ali Akalın’a görevinde başarılar dileriz. Sizin de bu kulübün menfaatleri doğrultusunda hizmetler yapacağınıza, Hüseyin başkandan aldığınız bayrağı daha ileriye taşımak için var gücünüz ile çalışacağınıza inancımız tamdır. Başkanlığınız sonrasında çıktığımız ilk maçta namağlup takıma ilk yenilgisini tattırmış olmamız, inancımızı pekiştirmiştir. Futbolun içinden gelen birisi olarak taraftarın takıma katkısının ne denli önemli olduğunun bilincinde olduğunuzu bilmek bizleri daha da heyecanlandırmaktadır. Başkanlığınız döneminde zaten iyi olan taraftar-yönetim ilişkilerinin artarak devam edeceği konusunda şüphemiz yoktur. Sizinle, önce şampiyonluk sonra 3. Lig hayallerimiz gerçek olacak.
Tekrardan görevinizde başarılar dileriz.

Oğuzhanspor Başkanı Ali Akalın
Oğuzhanspor Başkanı Ali Akalın

Şu da unutulmamalıdır ki bu takımın sahibi 45 bin Bucaklı, başkanı ise kar kış, soğuk sıcak, yağmur çamur demeden tribünlerde sesi kısılana kadar takımımızı destekleyen taraftarlardır.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir