Bu sezon Bölgesel Amatör Lige yükselen ve ilimizi Bölgesel Amatör ligde temsil edecek olan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor aynı zamanda Türkiye Kupası’nda da oynamaya hak kazandı. Zaman zaman değişiklik göstersede, statü gereği Profesyonel liglerde takımı olmayan illerin 1’er takımı ilk turdan Türkiye Kupasına dahil ediliyor. Statüde önemli bir değişiklik olması beklenmiyor. Peki Oğuzhanspor Türkiye Kupası Maçı Ne Zaman?
Oğuzhansporlu Gençler Gururlandırdı
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor U17 takımı, Burdur U17 liginde şampiyon olarak ilimizi Denizli’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazanı.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor U-17 takımının grubunda Maküspor, Tefennispor ve Burdur Gençlikspor yer aldı.
Oğuzhanspor Başkanı Hülya Gümüş Oldu
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’da Olağan Genel Kurul toplantısı 2 haziran 2024 Pazar günün saat 14:00’te Recai Tosyalı Düğün Salonunda yapıldı. Yapılan kongrede Belediye Başkanımız Hülya Gümüş Oğuzhanspor başkanı olarak seçildi.
Oğuzhan spor hangi ligde?
2023 – 2024 sezonunun ardından liginde devam edenler, alt lige düşenler, üst lige çıkanlar belli olmaya başladı. Peki, Bucak Belediyesi Oğuzhan Spor hangi ligde mücadele ediyor? Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmektedir.
Oğuzhanspor Kongereye Gidiyor
Geçtiğimiz hafta sonu Maküspor’u yenerek 2023-24 sezonunda Bölgelesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor kongreye gidiyor. 2 sezon aradan sonra tekrar BAL ligine dönen Oğuzhanspor da mevcut başkan Osman İnal’ın aday olmayacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni başkanın da bu genel kurulda seçilmesi beklenmekte. Şu an gündemde bir çok isim olmasına rağmen henüz resmi olarak adaylığını açıklayan olmadı.
Oğuzhanspor Yeniden BAL’da
İlçemizi uzun yıllar Bölgesel Amatör Ligde temsil ettikten sonra amatör lige düşen Oğuzhanspor yeniden BAL’da. Bu sezon oynadığı 18 maçı 16 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyetle tamamlayan siyah beyazlı ekibiniz 49 puan topladı. Topladığı 49 puan ile 52 puanlı Tefenni Belediyespor’un ardından ligi ikinci sırada tamamladı. Burdur Amatör Lig statüsüne göre…
Oğuzhanspor Burdur Göl Spor’u 8 golle geçti
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Burdur Göl Spor‘u 8 golle geçti. Oğuzhanspor’umuz Burdur 1. Amatör Küme 4. Hafta mücadelesinde ligimizin çiçeği burnunda ekiplerinden Burdur Gölspor‘u konuk
Oğuzhanspor Kışla Stadında Galip
Oğuzhanspor Kışla Stadında da Galip Temsilcimiz Oğuzhanspor 1. Amatör Küme 3. hafta mücadelesinde Burdur Esnaf Spor’a konuk oldu. 12 Kasım 2023 Pazar Günü Burdur
Oğuzhanspor Hacılar Spor’u Üzdü
Oğuzhanspor Hacılar Spor’u Üzdü 2023-2024 sezonu Burdur 1. Amatör küme mücadelesinde Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Burdur temsilcisi Hacılar Gençlikspor‘u konuk etti. 5 Kasım 2023 Pazar
Oğuzhanspor Sezona İyi Başladı
Oğuzhanspor Sezona İyi Başladı Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 2023-24 sezonu Burdur Amatör Küme ilk maçında 28 Ekim 2023 Cumartesi Günü Burdur Spor‘un konuğu oldu. Gazi