Oğuzhanspor 1

BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHANSPOR

WWW.OGUZHANSPOR.ORG

Oğuzhanspor Altyapı Şampiyon, Şampiyon ve Şampiyon

Oğuzhanspor Altyapı Şampiyon, Şampiyon ve Şampiyon

Futbolda yıllardır ilimizin yükü çeken Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, alt yaş kategorilerinde de Burdur'un ağası olmayı başardı. Burdur'da oynanan 4 alt yaş kategorisinin 3'ünde şampiyon olan Oğuzhansporlu gençler 1 kategoride de ikincilik ipini göğüsledi. NOT: İlimizde bu sezon U17 - U15 - U14 - U13 ve U12 ligleri olmadığı için o kategorilerde şampiyon olamadık.

Burdur U11 Ligi Şampiyonu Oğuzhanspor

Oğuzhanspor U11
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, Burdur Gölspor, Maküspor, Yeni Burdurspor, Karamanlıspor ve Şekerspor'un katıldığı ligde Oğuzhanspor'umuz  oynadığı 7 maçta 6 galibiyet 1 mağlubiyet alarak 18 puan topladı ve Burdur U11 Ligi şamiyonu oldu. 2 sırada 16 puanlı Burdur Gölspor, 3. sırada 12 puanlı Makü, 4. sırada 6 puanlı Yeni Burdurspor, 5. sırada 4 puanlı Karamanlıspor ve son sırada 1 puanlı Şekerspor yer aldı. Şampiyon U11 takımımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

U12'ler Şampiyonluğu 2 Puanla Kaçırdı

Oğuzhanspor U11
Oğuzhanspor U11
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor U 12 takımı, Burdur Gölspor, Maküspor, Yeni Burdurspor, Karamanlıspor, Şekerspor ve Yeşilovaspor'un katılım gösterdiği ligde 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak 16 puan topladı ve 18 puanlı Burdur Gölspor'un ardından 2. sırada yer aldı. Grubumuzun diğer takımları  Yeniburdur 13, Şekerspor 12, Makü 9 ve Karamanlıspor 3 puan toplarken, son maçına çıkmayan Yeşilovaspor - 3 puanla ligi tamamladı. 2. olan Oğuzhanspor U12 takımımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Burdur U16 Ligi Şampiyonu da Oğuzhanspor

Oğuzhanspor U16
Oğuzhanspor U16
4 takımın katılım gösterdiği Burdur U16 liginde de şampiyon Oğuzhanspor oldu. Çift devre oynanan maçlarda 5 galibiyet 1 beraberlik alan  Oğuzhanspor U 16 Takımı  puan toplayarak namağlup şampiyon oldu. Oğuzhnasporumuzu 12 puanlı Karamanlıspor, 7 puanlı Burdur Gücü ve ligi puansız tamamlayan Tefenli spor takip etti. Burdur U16 ligi şampiyonu Oğuzhanspor'umuzu kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Ve Yine Şampiyon Oğuzhanspor U18

Oğuzhanspor U18
Oğuzhanspor U18
U 18 ligine geldiğimizde gelenek bozulmadı ve şampiyon yine Bucak Belediye Oğuzhanspor U 18 takımı oldu. 6 karşılaşmaya çıkan takımımız tüm maçlarını kazanarak 18 puan topladı. Ayrıca çıktığı 6 karşılaşmada 29 gol atarken kalesinde sadece 2 gol gördü. Şampiyon Oğuzhanspor'umuzu 12 puanlı Burdurgücü, 6 puanlı Karamanlıspor izledi. İlk karşılaşmasına çıkmayan Burdurgücünün 3 puanı silinirken sonrasında Burdur temsilcisi ligden çekilme kararı aldı. Şampiyon olan Oğuzhanspor U18 takımını kutlar, başarılarının devamını dileriz.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir