Oğuzhanspor’da Ercan Öztürk Gitti Ali Topay Geldi

Oğuzhanspor’da Ercan Öztürk Gitti Ali Topay Geldi

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor başkanı  Ercan Öztürk, 11 Temmuz’da sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile başkanlık ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısının ardından Oğuzhanspor Başkanı Ali Topay oldu.

22 Haziran tarihinde yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında Bucak Belediyesi Oğuzhanspor başkanı seçilen Ercan Öztürk, 11 Temmuz’da sosyal medya hesabından yaptığı basın açıklaması ile istifa ettiğini duyurdu. İsitifasına gerekçe olarak Bucak Belediyesinden takıma yardım yapılmayacağını gösterdi. Bu gelişme üzerine toplanan Bucak Belesiyesi Oğuzhanspor yönetim kurulu yaptığı toplantı ile Ercan Öztürk döneminde yönetim kuruluy üyesi ve sayman olan Ali Topay‘ın Bucak Belesiyesi Oğuzhanspor başkan olarak getirildiğini açıkladı.

Kulübümüzün resmi facebook hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi;

Değerli sporseverler,

11.07.2019 tarihinde Bucak Belediyesi Oğuzhanspor kulübü başkanı Ercan ÖZTÜRK, kulüp başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmiştir. Yönetim Kurulu toplantısında söz konusu talep değerlendirilmiş ve istifası kabul edilmiştir. İstifa sonrası yapılan toplantıda Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığına Ali TOPAY getirilmiştir.

Bugün” Bucak Belediye Başkanı Sayın Emrullah ÜNAL ile yapılan görüşmeler neticesinde, Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’a desteğinin devam edeceğini ve Kulübümüzün her zaman arkasında olduğunu beyan etmiştir. Belediye Başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Yönetim Kurulu olarak da vakit kaybetmeden çalışmalara başlanmıştır. Yönetim kurulu üyelerimiz görevlerinin başında olup, Kulübümüzün bugüne kadar yapmış olduğu futbolcu görüşmeleri ve çalışmalar aynen ilk günkü gibi devam etmektedir.

Kamuoyuyla saygıyla paylaşıyoruz.

Eski başkanımız Ercan Öztürk’e kulübümüze yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür eder, yeni başkanımız Ali Topay’a görevinde başarılar dileriz.

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir