Oğuzhanspor Kupada Bugsaş İle Eşleşti
Oğuzhanspor – Bugsaş Spor A.Ş. Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur
Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda Oğuzhanspor, Bugfaş Spor A.Ş. ile eşleşti.
Bugün TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda yapılan kura çekimine TFF yetkilileri ile bu turda mücadele edecek takımların temsilcileri katıldı.
Kura çekimine, 3. tura yükselen 37 takım, Spor Toto Süper Ligten 5 takım, Spor Toto 1. Ligten 18 takım ve TFF 2. Ligten 36 takım olmak üzere toplam 96 takım katıldı.
Oğuzhanspor Kupada Kiminle Eşleşti?
Kura çekiminde Oğuzhanspor‘umuz 15 numarayı çekerken, 16 numarayı çeken 2. ligte oynayan Ankara temsilcisi Bugsaş Spor A.Ş. ile eşleşti.
Oğuzhanspor Kupa Maçı Ne Zaman?
Karşılaşmaya 25, 26 ya da 27 Eylül tarihlerinden birinde Bucak İlçe Stadı ev sahipliği yapacak.
Kupada 3. turunda eşleşmeler şöyle oldu:
Bucak Belediye Oğuzhanspor – Bugsaş Spor A.Ş.
Adana Demirspor – Yeni Orduspor
Zonguldak Kömürspor – Bayrampaşa
Şile Yıldızspor – Adanaspor
Erzin Belediyespor – Ümraniyespor
AFJET Afyonspor – Siirt İl Özel İdaresispor
1461 Trabzons – Tuzlaspor
Kırşehir Belediyespor – Altay
Nazilli Belediyespor – Tokatspor
Pendikspor – Altınordu
Elazığspor – Batman Petrolspor
Karadeniz Ereğli Belediyespor – Antalyaspor
Şanlıurfaspor – Yomraspor
Yeni Amasyaspor – Atiker Konyaspor
Tire 1922 – Sivas Belediyespor
Balıkesirspor Baltok – Amed Sportif Faaliyetler
Bartınspor – Sarıyer
Bandırmaspor – Gaziosmanpaşa
Fethiyespor – Sancaktepe Belediyespor
Boluspor – Payasspor
Diyarbekirspor – Samsunspor
Çengelköy Futbol Yatırımları – Sakaryaspor
Büyükşehir Belediyespor Erzurumspor – Ankara Demirspor
Kilis Belediyespor – Osmanlıspor
Çaykur Rizespor – Tarsus İdman Yurdu
Niğde Anadolu Futbol Kulübü – Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Bozuyükspor – Denizlispor
Ankaragücü – Serik Belediyespor
Erbaaspor – Eskişehirspor
Maltepespor – Menemen Belediyespor
Karaman Belediyespor – Etimesgut Belediyespor
Altındağ Belediyespor – Manisaspor
Eyüpspor – Pazarspor
Konya Anadolu Selçukspor – Fatih Karagümrükspor
Gaziantepspor – Dersim 62 Spor
Kırklarelispor – UTAŞ Uşakspor
Anagold 24 Erzincanspor- Gazişehir Gaziantep
Manis Büyükşehir Belediyespor – Keçiörengücü
Gençlerbirliği – Bergama Belediyespor
Kastamonuspor 1966 – Bitlis Özgüzelderespor
Giresunspor – Kocaelispor
Kardemir Karabükspor – Körfezspor
Gümüşhanespor – Silivrispor
Kahramanmaraşspor – Kemerspor 2003
Van Büyükşehir Belediyespor – Hacettepespor
İstanbulspor – Bağcılarspor
Hatayspor – Esenler Erokspor
Darıca Gençlerbirliği – İnegölspor
Türkiye Kupası 3. Tur mücadelesinde takımımıza başarılar dileriz.
Başarılar Oğuzhansporum